Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

#16 2007-10-14 22:03:23

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

To zacznijcie coś robić żeby było inaczej Polskie społeczenstwo cierpi na taką chorobe ze potrafi tylko gadac ale nic nie zrobi samemu w tym kierunku zeby coś zmienić Jestem otwarty na propozycje, prosze pisać. Do krytyki to wszyscy piersi a do działania nikt...   

Zamiast marudzić to zacznijcie coś robić skoro jest tak źle i tak wstyd. Każdy tylko patrzy na mnie... przecież możecie organizować spoty sami, ja do tego nie jestem potrzebny Poza tym dałem wam wolną rękę. Jakos nie usłyszałem od nikogo, "Czesć, moze zrobimy spot?". Jak nikomu sie nie chce ruszyć dupy i tylko czeka na gotowe to jest nudno i beznadziejnie Żeby było ciekawie trzeba też zadziałać samemu... Co do Mareckiego to on przynajmniej nie patrzy na innych tylko sam jakoś działa, a ze jest młody i niewiele może to inna sprawa, ale chociaż sie stara, ustalił np. parę rzeczy odnośnie placu w Złotopolu.


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#17 2007-10-15 15:36:39

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Vyzn-R dobrze gada ale szkoda ze tego placyku nie zalatwilem ale wiem do trzeba sie zglosic tak do konca to sie o tym placu nie dowiedzialem ale wiem juz przynajmiej co i jak z nim


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#18 2007-10-15 16:30:04

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Vyzn-R napisał:

To zacznijcie coś robić żeby było inaczej Polskie społeczenstwo cierpi na taką chorobe ze potrafi tylko gadac ale nic nie zrobi samemu w tym kierunku zeby coś zmienić Jestem otwarty na propozycje, prosze pisać. Do krytyki to wszyscy piersi a do działania nikt...   

Zamiast marudzić to zacznijcie coś robić skoro jest tak źle i tak wstyd. Każdy tylko patrzy na mnie... przecież możecie organizować spoty sami, ja do tego nie jestem potrzebny Poza tym dałem wam wolną rękę. Jakos nie usłyszałem od nikogo, "Czesć, moze zrobimy spot?". Jak nikomu sie nie chce ruszyć dupy i tylko czeka na gotowe to jest nudno i beznadziejnie Żeby było ciekawie trzeba też zadziałać samemu... Co do Mareckiego to on przynajmniej nie patrzy na innych tylko sam jakoś działa, a ze jest młody i niewiele może to inna sprawa, ale chociaż sie stara, ustalił np. parę rzeczy odnośnie placu w Złotopolu.

po pierwsze jak mamy zaczac cos robic i organizowac spoty jak pewnie bedzie nas 3 cage marcin i ja wiec warto ? i co niby bedziemy robic we 3 ? ja nawet nie polatam sobie bokami bo nie moge... marecki pisze posty ale co z tego jak nikt sie nie odzywa... wiec z kim my mamy co kolwiek sami robic ? ty widze juz odpadles michal tez sie nie odzywa w ogole i nie widac go na furum bialego tez nie ma... inni nawet jak sa to sie nie odzywaja albo nie maja samochodow. co do placu w zlotopolu to z tego co wiem to bez problemu mozna tam wjechac sobie plac jest loku i omegi ale nie wiem czy wyjamoja czy na wlasnosc... bylem tam ciezarowka nie dawno z tata pomanewrowac sobie godzine predzej gadalem z ozimkem czy moge powiedzial ze bez problemu...


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#19 2007-10-15 16:41:57

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

ten plac nalezy do Wójta Ośmiałowskiego,biały jest w wawie to jak ma byc na spotach ma szkole i prace ale co 2 weekend jest w lipnie,w ten weekend byl,co wy na to zeby ktoregos dnia np. w piatek zrobic nocnego spota pod netto?


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#20 2007-10-15 17:18:28

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Ja nie odpadłem Ostatnio po prostu nie mogłem, niestety praca i szkoła zabierają mi cały wolny czas... Ale ile moge to sie udzielam. Na pierwszym spocie tez było nas trzech i jakoś nudno nie było Najwazniejsze to jakoś zacząc... a trzech to zawsze lepiej niz dwóch. W najblizszym czasie trzeba zrobic jakiś spocik późno wieczorny lub prawienocny w centrum, np pod netto

Narazie i tak sezon sie konczy to bedzie wiac nudą bo nie ma zadnych imprez a wszyscy maja jesienną depreche... ale przez ten czas trzeba sie przygotowac i zgrac odpowiednio zeby na wiosne ruszyc pełną parą Najgorzej jest załozyc z góry ze  nie warto nic robic bo i tak sie nie uda i w ogóle jest beznadzieja i lipa oraz bleeeee... Moeże i jest nas niewielu ale za to jakich <rotfl>


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#21 2007-10-15 20:15:18

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

No wypadalo by się zorganizowac pomyślec powaznie nad ta nazwa, logo bo na moje to jedna z podstawowych spraw od których trzeba zacząc. Z tymi spotami to u nas jest tak że nie każdy ma chec dobijac auto jak zauwazyłem z moich obserwacji. I nie mów ze nic nie robimy bo choćby gupie wlepy sie przykleiło zeby zwabic nowych tylko że oni wchodza i się wiecej nie pojawiają nie wiedzieć czemu ?
A tak w daleka przyszłosc siegajac jak bysmy moze kiedys wkoncu gdzies razem polecieli na jakąś impreze to tak cos by można o fladze pomyśleć. A o ile mi sie wydaje to WMK i Ab CUP jeszcze pare rund zostało czyli z ta depresia sie nie spiesz. A zwiazku ze spotami ja moge w kazdy weekend w tygodniu niestety nie. Jedno jest pewne wiecej motywacji PAnyy Bajoooo

Offline

 

#22 2007-10-16 21:13:21

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Kamil jak Michal sie nie pokazuje ?  Ty tu jestes modem a mimo to ja jestem  zancznie czesciej. Dwa dni mnie nie bylo bo w pracy  zawalony i juz ze nie ma.  Ja tam sie chetnie pisze jak cos w Lipnie robicie. Nie mam zamiaru katowac samochodu na dziurach i lakieru niszczyc ale zawsze sie zjawie jak cos konkretnie będzie.
A to ze sie sezon konczy to nieprawda. Spadnie snieg i dopiero bedzie mozna bokami pojezdzic wiec tez będa okazje do spotów.


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#23 2007-10-16 22:19:29

cage^m

Gość

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Hehe nie kłoćcie sie to nic nie da Niektózy maja swoje sprawy takie jak praca rodzina i nie wpadna niestety na spot. Ale fakt faktem ze jest nas troche za malo. Forum powinno sie rozwijac. Moze jakas reklama po wyborach w publicznych miejscach? Ulotki, wywieszki na sklepach itp

 

#24 2007-10-16 23:17:04

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

bywam tez czesto co dzien po kilka razy ale nie loguje jak widze ze nie ma nowych postow ;p i moze dlatego mnie nie widac ;p tez nie mam zamiaru katowac fury bo mam na dotarciu a z reszta po dotarciu tez nie a co do spotkan to jestem za tak jak wizner napisal poznym wieczorem 22-23...itd wlasnie zima idzie hyhyhy nie rusze z miejsca ale jak sie juz uda ruszyc to dopiero bedzie jazda a czy my sie klocimy ? pozdro


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#25 2007-10-17 18:15:16

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

my tylko wymieniamy swoje poglądy własnie z nazwą jest najgorszy problem... bo to trzeba bardzo dobrze przemyslec i nazwa musi mieć poparcie zdecydowanej większości tak samo jak i logo... trzeba to dopracować pożadnie zanim wsio pójdzie w ruch ( koszulki, czapeczki, wlepy, banerki, flagi i inne tego typu pierdoły ).


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#26 2007-10-18 15:21:38

cage^m

Gość

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Dojezdzac auto?;p po 1 czy 2 wyscigach samochod nie padnie. To nie era maluchow gdzie potem remont pochłonie duze zasoby finansowe. Nie narzekajcie. A co do reklamy to lepiej rozglosić spoty. Ludzie przyjada pojezdza troche i sie moment wkreca na forum i beda z checia nas odwiedzac na necie i w realu

 

#27 2007-10-21 19:39:58

cage^m

Gość

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

pisze z profilu brata..

powiem wam tak... zapal moze i macie.. co do spotow.. ale podchodzicie do tego od "dupy" strony
wiecej konkretow.. wiecej starajcie sie zalatwic.. aut..wiecej kobiet... a napewno bedzie sie bujalo i napewno bedzie coraz wiecej ludzi przyjezdzalo..
sam uczestnicze w spotach ale Torunskich.. moj braciak nieraz przyjezdzal do Torunia.. gdzie spotyka sie od 40 do 70 aut.. po to by pogadac.. poogoladac furki jak i co najlepsze poscigac...sie.. na prostej co robi najwiecej szalu dla wszystkich wyscigi trwaja do czasu przyjazdu policji (normalka bo nie legalne) staja rozne autka.. i seryjne i podrasowane.. ale o co w tym chodzi'?? o zabawe.. by byla przednia.. by ludzie sie poznali ktorych polaczyla pasja do aut.. u was widze ze powolutku jakies zamiary sie biora.. macie kupe fajnych aut w Lipnie.. wiec mysle ze udalo by sie wam tylko potrzebujecie jakiegos przodownika.. jak juz bedziecie w pelni sil moge wpasc z brygada z Torunia kilka autek albo wy mozecie wpasc... do Torunia.. wtedy bedzie nas jeszcze wiecej..
sam scigam sie golfem 2.0benz.. ale nie o wygrana tu chodzi to poprostu zabawa
ludzi malo co interesuje jakis slalom... jazda na czas miedzy pacholkami itp itd.. kusi zawsze to co zle..
osobiscie duzo jezdze... od 5tys do 10tyś miesiecznie.. tak ze wiem co mowie..

zrobcie spot.. zaproscie wiele fajnych fur.. i nie tylko.. a imprezy sie rozkreca.. tylko wiecej wiary i zdecydowania moge wpasc.. nawet swoim oby mi czas odpowiadal bo czesto jestem w lipnie.. najlepiej dac info a braciak mi przekaze i wpdniemy w dwa autka.. tylko jak sie scigac to napewno nie tam na pkp szyby stracic od gruzu niechce.. zdazylem wymienic..


pozdrawiam....

Robert..
Rocky aka tereferebumcy

 

#28 2007-10-21 20:36:01

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

to powiedz gdzie indziej mozna sie poscigac w lipnie


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#29 2007-10-21 20:52:40

cage^m

Gość

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

a czy musi byc akurat w Lipnie? nie mozna kawalek gdzies pod Lipnem? fakt ze najlepiej to by sie przydala jakas dwopasmowka..

 

#30 2007-10-21 21:19:43

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

no to powiedz gdzie


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » III Spot Lipnowskiego Forum Motoryzacyjnego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora