Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

#16 2011-03-31 16:47:45

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Naprawa szyby

Mówiłem że jeśli cokolwiek z szybami to tylko we Włocławku nigdzie indziej. Najtaniej i najlepiej.

WaCo napisał:

przyciemniałem szyby w Probku w którymś z nich i jest git do tej pory ale w którym to już nie pamiętam

Na Michelinie przyciemnialeś, dostałes wizytówke ode mnie przecież, a ja od Wodza ją dostałem jak jeszcze miał audi. Właśnie tam gdzie kolega ma zamiar szybę zmienić.

Choć jeśli chodzi o przyciemnianie to Sunwest robi to minimalnie lepiej niż ci na Michelinie. Przynajmniej jesli chodzi o przednie szyby bo oni nie zostawiają nawet mm między szybą a uszczelką i robia auta do salonów jako "nowe i oryginane". Na Michelinie zostawiają ok 5mm miejsca jak opuścisz szybę. Mimo to oba zakłady robią to świetnie, wiele aut obcokrajowców robią i każdy mogę polecić bo byłem klientem obu nie raz.


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#17 2011-03-31 18:57:28

 grasiu

dziad

3983850
Call me!
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 2053
Pojazd: Mazda 626 coupe

Re: Naprawa szyby

ja przycimnialem w Sunwescie - kazdy widzial jak to wyglada- ja jestem zadowolony bo zrobili szybko, ladnie i tanio

Offline

 

#18 2011-04-06 08:11:02

 kimus

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank0.gif

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 9
Pojazd: Ford Mondeo mkIII

Re: Naprawa szyby

I po robocie właśnie wczoraj wymieniłem szybkę 650zł w dobrym towarzystwie. Niestety nie przyciemniałem, bo to przednia szyba . Myślę, że godni polecenia (strona internetowa ładniejsza niż warsztat, ale nie o to chodzi).

Offline

 

#19 2011-05-22 15:06:42

SunwestAuto

n00b

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 1

Re: Naprawa szyby

Witam serdecznie pracowałem 3 lata na michelinie i firmę odradzam. oszczędność na chemii (w późniejszym czasie może rozszczelnić się) szyby niby markowe tj Pilkington ale 80% na nasz rynek produkowane w chinach Sekurit Guardian Benson ok polecam. A co do folii to bardziej wygięte szyby tylne przyciemniają z kilku kawałków łącząc folie. Teraz pracuje na Toruńskiej i dopiero tu mogę powiedzieć o profesjonalizmie usług. zapraszam rabat dla CLI i taniej niż na michelinie już moja w tym głowa   669604980:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora