Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

#1 2008-05-22 21:14:47

MAZAN

ELITE

577707
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 1205
Pojazd: VW Bora 2.0

Odejście z Forum

chce odejść z forum bez wiekszych uzasanień i argumentów
dobrze by było jakby ktoś usunoł całkowicie mój profil bo niechce by ktos tam kiedyś czytał to co napisałem
Poprostu uwazam ze jakoś tak niepasuje dowas do tego wszystkiego i czuje w 100% ze bedzie lepiej dlamnie jak całkowicie odejde z forum niepozostawiajac po sobie śladu.

Nieulepszam smochodu, niewprowadzam modyfikacji i nieczuje by moja Honda pasowała do waszych ładnie stukajacych albo szczipowanych ałt , poprostu bedzie mi lepiej jak sie niebede nastawiał na przeróbki Hondy bo szczerze mówiac niestac mnie nato bo to sporo kosztuje a ja wiadomo jedna przeróbka ciagnie kolejna i to niezle uderza po kieszeni.

Co do Forumowiczów niemam nic , ba sa bardzo wporzadku, ni szczerze mówiac niespodziewałem sie ze az tak wa wszystkich polubie i chciałbym mieć z wami nadal kontakt tylko ze juz nie jako forumowicz ale jako zwykły kumpel wiadomo numeru gg i telefonu niezmieniam i i moze czasem wpadne gościnnie na jakiś spocik zeby sie dowiedzieć co tam uwas słychac i zobaczyc jak sie grupa rozrasta ale tez nieczesto.


CZEKAM NA WASZE OPINIE.

Offline

 

#2 2008-05-22 21:41:32

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: Odejście z Forum

Ja tez nic nie zmieniam w samochodzie... nie jesteśmy grupa tuningową tylko pasjonatami autek Nie ważne czym sie jezdzi i czy cos sie zmienia w samochodzie... Pasujesz jak najbardziej do nas i nie pitol!


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#3 2008-05-22 22:35:48

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: Odejście z Forum

Co ty wogole Mazan wypisujesz, tu nie o to chodzi czy my cos zmieniamy czy nie w autach, sens w tym aby stworzyc zagrana grupe ludzi, mnie nie stac na to co lubie bo tez z checia bym sobie pojezdzil w takim WMK czy cos podobnie, a to ze nie mam kasy nie skresla mnie z tego aby nie kibicowac czy nie jezdzic po róznego rodzaju imprezach.
Czyli uczestniczyc w tym co sie lubi.

Offline

 

#4 2008-05-22 22:37:50

 Krzysiek

ELITE

3778137
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 2355
Pojazd: Renault Megane 1,9 dCi

Re: Odejście z Forum

Sluchaj Irek ja tez nic nie mam zmienionego w samochodzie i nie bede zmienial , modyfikowal, ponadto nie znam sie za bardzo na mechanice itd. ale z tego powodu nie odchodze i nie bede odchodzil z forum !! Takze nie ma co odchodzic ! Kazdy tu kto sie znajduje to pasuje !! Wiec i Ty tez !!!


http://images47.fotosik.pl/680/b882ebd6f390a712m.jpg

Offline

 

#5 2008-05-22 22:51:21

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Odejście z Forum

u mnie na razie zero modyfikacji- a bawie się świetnie i  nie odchodze


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#6 2008-05-22 23:18:11

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: Odejście z Forum

u mnie tez zero modyfikacji jedynie felgi przez ktore mam same długi nie musisz modyfikowac samochodu zeby z nami sie trzymac wiadomo ze nie kazdego na to stac itd. ale to nie powod do takich wnioskow nie wszystko co sie chce ma sie odrazu powoli małymi kroczkami, mnie naprzyklad nie bylo stac nawet na radio po kupieniu samochodu jezdzilem z takim starym kaseciakiem z ktorego nie chciala wyjsc kaseta i w kolo lecialo to samo przez dwa lata i momentami to juz mialem dosc az mnie na wymioty bralo i radio w ogole nie chodzilo bo antena nie byla podlaczona wiec rmf fm czy cos tez nie bylo ale przezylem wiec moze przespij sie i wstan z lepszymi myslami i nie rob problemow z niczego


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#7 2008-05-22 23:39:36

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Odejście z Forum

w tym wszystkim nie chodzi o to, czy kogoś na coś stać czy też nie. tu są ludzie którzy się dobrze wspólnie bawią, sa otwarci na wszelkie nowości, a juz na pewno nie ma super tunerów, bo każdy orze jak może. Osobiście jak mnie stać to sobie coś robie przy furze a juz na pewno rozumiem tych, co sa już na swoim, że ich nie bedzie stać na modyfikacje i w cale mi to nie przeszkadza.  Także przestań Irek


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#8 2008-05-23 09:51:45

Migotka

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank4.gif

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 458

Re: Odejście z Forum

pora zebym ja cos powiedziała
ja   niemam wcale samochodu i jeszcze długo go mieć niebęde tak jak prawka bo wiadomo narazie mnie nato niestac, moze jak zaczne prace ale to tez poczeka bo najpierw trzeba wyjść z długów i wyjśc na prosta.
Irek Jesteś facet iwiem ze meska ambicja jest straszna , bo ten ma tube , tamten ma inne światła, bo jeszcze inny ma czip, no ico z tego ze ktoś ma a ty nie. Jesli dasz sobie z tym wszystkim troche czasu to tez wkoncu wyjdziey na prosta i tez bedziesz mugł spełnic swoje wszystkie plany. To ja bym mogła stwierdzić niejestem tu potrzebna bo jestem kobieta i niemam samochodu, ale w pewnych sytłacjach które wynikły na forum chce jednak tu z wami wszystkimi być ,bo kazdy z nas , nawet ja jesteśmy cześcia małej społecznści jakim jest to forum.
Irek prosze cie nieodchodź z forum bo to niema sensu, jak odejdziesz to juz niebedzie nic tak samo na tym forum, spotach i wogule, swoja obecnościa stałeś sie czescia tego wszystkiego, kolejna  niepowtarzalna jednostka tego małego społeczenstwa, nieopuszczaj jej bo sie czujesz inny, bo cie niestac na to czy co inne, przeciez nieliczy sie majatek jakim kto dysponuje ale wspólnie spedzony czas, pasja i coś co faceci kochaja najbardziej samochody, warto sie przeciez wymieniac doświadczeniami , swoimi niepowtarzalnymi sytłacjaki jakie przezyło sie z swoim ałtem.
Do cholery Irek niemozesz odejśc z forum pod wpływem impulsu bo to tak samo jakbyś wypioł sie na  kolegów, bo przeciez ci wszyscy forumowicze co sie pojawiaja na spotach to koledzy czy byś tego chciał czy nie.

Pozatym niechce byś odchodził z forum bo ja wtedy tez niebede widziała wiekszego sensu by tu być i sie udzielac, dzieki tobie sie w to wciagnełam i zaczełam traktoc jak nieodłaczna czesc zycia.

PROSZE ZASTANÓW SIE DOBRZE CZY WARTO ODCHODZIĆ !!!!!

Offline

 

#9 2008-05-23 10:28:25

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Odejście z Forum

Stary ja nie mam fury i należe do forum i żyje a też bym chciał mieć chociaz jakis dobry motorek chociaz Simsona a mam Komara


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#10 2008-05-23 10:54:00

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Odejście z Forum

Ja tez odchodze  z forum bo nie mam plazmy na scianie jak Ty w kozackim  mieszkaniu i głupio mi przy Was...

Irek no wez troche pomysl..
Wizner jezdził starym rozwalającym sie fiatem i miał szacun u wszystkich i ciągnał to dalej. Poki nie zauważysz ze to ludzie sie liczą, osobowości,  ich sentyment to samochodow a nie ich marka , jakość i cena to bedziesz miał problem. Z Czeska tez każdy beke kręci bo jest najmłodszy i jezdzi jakąś kosiarką a mimo to sie nie foszy i cały czas jest i robi swoje.
Coś Ci sie w głowie poprzewracało ale Aśka dobrze mowi więc jej posłuchaj. Dobrze ze masz ogarniętą kobiete.
Chyba miałeś zły dzien wczoraj. Ciesz sie ze wyjezdzam bo bym Cie siłą na ziemie sprowadził za te głupoty

Pozdro i jak wracam to pamiętaj że gramy w basket.


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#11 2008-05-23 13:40:47

cyganeczka

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank2.gif

8833324
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 56

Re: Odejście z Forum

no ja tez nie mam autka a co gorsze nie mam nawet prawka i sie nawet z tym nie spiesze czasem tylko zaszaleje zielonym TDI  na polnych drogach ale jak to wygląda to nawet nie bd się przyznawac   hehe ZOSTAŃ Z NAMI DROGI KOLEGO!!! Skąd ci wogole taki głupi pomysł do głowy przyszedł?zostajesz i koniec!

Offline

 

#12 2008-05-23 13:49:26

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Odejście z Forum

PS. wczoraj poszaleliście w drodze powrotnej, patrzyłem tylko kiedy sie zerwie ręczny


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#13 2008-05-23 17:37:54

MAZAN

ELITE

577707
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 1205
Pojazd: VW Bora 2.0

Re: Odejście z Forum

Dobra panowie i panie postanowiłem jednak zostać bo nie chce stracić takich kumpli i koleżanek jakimi wy jesteście bo jesteście super ludzimi na ile będzie mnie stać to będzie ale faktycznie to moje odejście nie ma sensu. Ale powiem wam jedno podziękujcie Asi bo to ona mnie przekonała do tej decyzji i ja jej za to bardzo dziękuję.



Dziękuję ci skarbie bardzo ale to bazdzo mocno że przekonałaś mnie jednak żebym tu został.


"PAMIĘTAJ O TYM SKARBIE ŻE BARDZO MOCNO CIE KOCHAM I NIGDY NIE PRZESTANĘ KOCHAĆ"

Więc zostaje bo bym stracił super kumpli i koleżanki.

Ostatnio edytowany przez MAZAN (2008-05-23 17:47:02)

Offline

 

#14 2008-05-23 17:43:18

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: Odejście z Forum

no chyba wytrzezwial w koncu od wczoraj


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#15 2008-05-23 17:48:35

MAZAN

ELITE

577707
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 1205
Pojazd: VW Bora 2.0

Re: Odejście z Forum

Kml ja nie byłem pijany i jak napisałem podziękujcie mojej kochanej kobiecie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora