Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

#31 2008-05-16 23:16:50

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

ten temat zmierza w złą strone spamerzy nie o tym on jest


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#32 2008-05-17 08:57:29

loki

Gość

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

wszystko jedno do  czego zmierza
chłopacy odbijcie od dziewczyn dziewczyny odbijcie od chłopaków i po kłopocie
z wypadem za miasto do agroturystyka fajna sprawa
powinniście sie skupic na wyjezdzie a nie co bedziecie robic
a co do striptizu to sobie odpuśccie narazie najpierw zaplanujcie kiedy i gdzie i jaka ekipa a potem pomyslcie o rozrywce

 

#33 2008-05-17 11:43:17

cyganeczka

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank2.gif

8833324
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 56

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

pozartować zawsze można jaki powinnien byc prawdziwy męzczyzna?hehe Po pierwsze: facet powinien być porządny Ktoś tak  postępuje według ogólnie przyjętych norm , to znaczy nie kradnie, nie zabija, dotrzymuje słowa, nie spóźnia się, itd. Jest to jednym słowem ktoś, na kim można polegać.  Kobieta przy takim mężczyźnie może czuć się pewnie jednak nie oznacza to, że facet powinien zmienić się w pedanta i nudziarza. W związkach zawsze przyda się odrobina pikanterii i adrenaliny.Po drugie: wygląd się nie liczy-ważny jest charakter, co nie oznacza że kobieta umówi się z flejtuchem, który już drugi tydzień chodzi w tej samej koszuli Miłość jest ślepa i prawdziwa kobieta pokocha mężczyznę za to jaki jest a nie za to jak wygląda. Co jeszcze?hmm... Kobiety lubią u mężczyzn poczucie humoru.POozatym mężczyzna powinien być zaradny. Nie chodzi o to aby jego zarobki przekraczały średnią krajową powinien sprostać naprawie spłuczki, czy też cieknący kran (jeśli nie umie nawet wbić gwoździa  to ma małe szanse) tak,tak! powinien być wyrozumiały. Jeśli kobieta nie ma nastroju na żarty, czy nawet na pieszczoty, to nie znaczy, że już nie kocha. Los chciał, że panie mają bardzo skomplikowaną psychikę.Chyba cos o tym wiecie Czasem nawet najmniejsza potyczka prowadzi do depresji. Ja mam już swoj ideał a ta nota to tak zebyscie wiedzieli czego pragną kobitki sory za tak obszerna 

Ostatnio edytowany przez cyganeczka (2008-05-17 11:45:52)

Offline

 

#34 2008-05-17 16:21:24

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

Sprostowanie słów  koleżanki:

postępuje według ogólnie przyjętych norm , to znaczy nie kradnie, nie zabija
koleżance chodziło tutaj o 10 Przykazań Bożych,

W związkach zawsze przyda się odrobina pikanterii i adrenaliny
koleżance chodziło o np. szybki sex za przystankiem autobusowym, sex na balustradzie balkonu czy też jazdę na rowerze bez trzymanki,

kobieta nie umówi się z flejtuchem, który już drugi tydzień chodzi w tej samej koszuli
w tym zdaniu koleżance chodziło o częstą zmianę bielizny potocznie zwanej "gaciami" czy też częstą zmianę skarpetek

Miłość jest ślepa i prawdziwa kobieta pokocha mężczyznę za to jaki jest a nie za to jak wygląda   oczywiście koleżanka ma całkowita rację i w jej przypadku sie to sprawdza, aczkolwiek nie uważamy ażeby jej życiowy partner  był nieprzystojny

(jeśli nie umie nawet wbić gwoździa  to ma małe szanse
oczywiście chodziło tutaj o to, że jeśli mężczyzna ma problemy z wbiciem gwoździa (jaki by on nie był) to tym bardziej będzie miał problemy z utrzymaniem go w pozycji pionowej, czy też wyciągnięciem z ciasnej dziurki

powinien być wyrozumiały. Jeśli kobieta nie ma nastroju na żarty, czy nawet na pieszczoty, to nie znaczy, że już nie kocha
koleżance zapewne chodziło o to, że jak kobieta nie ma chęci "na nic" to mężczyzna powinien we własnym zakresie spełnić swoje oczekiwania


Oczywiście ten materiał miał na celu tylko i wyłącznie wyjaśnienie jakże skomplikowany język kobiet, i nie może być traktowany przez nikogo jako poważny.
Morał z tego taki, ---- panowie uczcie się  dobrze wbijać gwoździe bo wasze kobiety, gdy nie naprawicie im spłuczki,mogą z tego powodu  popaść w gleboką depresję zwaną inaczej  - samotnym rozładowywaniem emocji
To tyle z mojej strony. Przepraszam za OFF TOPIC-a


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#35 2008-05-17 20:55:40

cyganeczka

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank2.gif

8833324
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 56

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

no jesli nie naprawicie spłuczki to bedziecie mieli cudowny zapach zapewne w mieszkanie albo odkryjecie nowa linie zapachową na ktorej majatku nie zbijecie a jesli nawet gwozdzi nie potraficie wbic to jak wy chcecie dogodzic kobiecie ,nie dajecie rady z gwozdziem a co tu mowic o kobietkach hmm... mężczyzni są zabawni  

Offline

 

#36 2008-05-18 08:15:51

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

ja tam z gwoździmi, wkretami, nitami, śrubkami radze sobie świetnie, łapki tez mam zwinne xD w końcu mechanik


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#37 2008-05-18 09:38:22

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

Nie no Piotrek to pieknie przetlumaczyles teraz juz wiem w czym jest sedno sprawy z kobietami wszystko kreci sie w okól jednej sprawy.

Offline

 

#38 2008-05-18 10:07:14

Migotka

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank4.gif

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 458

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

oj panowie panowie
A co do wypadu ma ktoś jakaś konkretna propozycje w jakie rejony czy coś takiego
Ja dostałam namiar na Osade Karbówko ponoć jest zajebiście
Znajomy tam był i mówił ze maja: Paintbol( jak sie zo rganizuje spora grupe to mozna isc) , Kładziki sa, Koniki jak by miał ktoś ochote, mozna zorganizowac tam spływ kajakowy, maja mini zoo zwierzece bekowe ponoć, okolica jak opowiadał jest ładna i jest co pozwiedzac

Ja to zaraz na necie spobie przejze czy to wszystko prawda co znajomy mówił

Offline

 

#39 2008-05-18 20:05:51

Groszek

ELITE

3373209
Skąd: Łódź/Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 2007
Pojazd: Opel Vectra
WWW

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

Za takim wyjazdem jestem za i z mila checia bym pojechal tylko te 50 zloty to ja na piwo bym wydal

Offline

 

#40 2008-05-18 21:15:14

 Krzysiek

ELITE

3778137
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 2355
Pojazd: Renault Megane 1,9 dCi

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

Oj widze Grochu ze z wprawy wyszedles tylko 50 zl na piwa chcialbys przezanczyc ??  Nie poznaje Cie


http://images47.fotosik.pl/680/b882ebd6f390a712m.jpg

Offline

 

#41 2008-05-18 22:01:40

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

sprostowanie do wypowiedzi migotki: http://www.osadakarbowko.pl ogolnie warunki idealne dobra okolica sporo atrakcji itd.... ciekawe jak cenowo ale napewno nie tanio ;p a tak swoja droga potrzeba nam az takiego luksusu...? tylko duzo piwaaa !


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#42 2008-05-18 22:15:54

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

KmL napisał:

a tak swoja droga potrzeba nam az takiego luksusu...? tylko duzo piwaaa !

sorki kamil ale  jakies warunki też musza byc a jak sie chce chamówy to i na sitnicy da się to zrobić- z tym, ze tam lepiej spac w worku żeby sie niczym nie zarazić. porażka. dlatego osobiście wole dolozyc te 100zł do samego noclegu aniżeli spać na  smierdzącym wyrq


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#43 2008-05-18 22:17:55

100P

ELITE

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2171
Pojazd: Citroen C3 PICASSO 1.6VTi

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

KmL napisał:

a tak swoja droga potrzeba nam az takiego luksusu...? tylko duzo piwaaa !

sorki kamil ale  jakies warunki też musza byc a jak sie chce chamówy to i na sitnicy da się to zrobić- z tym, ze tam lepiej spac w worku żeby sie niczym nie zarazić. porażka. dlatego osobiście wole dolozyc te 100zł do samego noclegu aniżeli spać na  smierdzącym wyrq miejsca typu sitnica są dla ludzi którzy chcą sie tylko uchlac do nieprzytomności i którym nie zalezy na tym gdzie i na czym śpią


http://images44.fotosik.pl/647/6630c9e5f3bdeebc.jpg
BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..........................

Offline

 

#44 2008-05-18 22:19:36

KmL

Moderator

1652990
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 368

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

ale zaznaczylem czy potrzeba nam AZ TAKIEGO luksusu oczywiscie ze nie chce spac gdzies gdzie sie nie da spac nawet po upojeniu oczywisie ze nie chce spac w jakis spartanskich warunkach no bo kto by chcial


------------------------------------------------------------------------------
(oo=[][]=oo) BMW ! ! !

Offline

 

#45 2008-05-18 22:33:04

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: Wspólny wypad wakacyjny.

No faktycznie ladnie tam wszystko wygląda jak dla mnie moze byc taka osada jak najbardziej na wyjazd, a cenowo mozna sie dogadac bo pojedziemy jak drupa zorganizowana wiec mam juz 20 % mniej na wejscie. Ale czy aby potrzeba nam az tyle atrakcji szczerze mówiąc to nam potrzeba dobrych warunków noclegowych jakieś jeziorko i miejsce do siedzenia i grilowania, tu jest swietnie najbardziej podoba mi sie ze jest gdzie rybki połowić. A tak na marginesie kojarzy mi sie ze gdzies jak sie leci na Brzeźno jacys ludzie maja wlasnie gospodarstwo agroturystyczne tyle ze tam maja jakis staw miejsce do grilowania ale nie znam szczegółow mozna by sie tam karnać kiedys w wolnej chwili i zobaczyć.

Ostatnio edytowany przez Martin (2008-05-18 22:35:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora